Sterke stijging veilingen van tractoren en andere landbouwmachines: een teken dat meer boeren er de brui aan geven Business Insider Nederland 03 apr 2024
Bescherming tegen inflatie, goed rendement én leuk als hobby: beleggen in kunst oogt aantrekkelijk, maar er zitten ook risico’s aan Jasperien van Weerdt 24 jul 2022
Mercedes-Benz veilt 300 SLR Uhlenhaut Coupé voor €135 miljoen: officieel de duurste auto ooit ANP, Business Insider Nederland 20 mei 2022
Wereldberoemd schilderij van Marilyn Monroe door Andy Warhol kan duurste kunstwerk uit 20e eeuw worden ANP, Business Insider Nederland 07 mei 2022
Shirt van Maradona verkocht voor recordbedrag van €8,4 miljoen: dit zijn 5 andere peperdure sportmemorabilia Arjan Meesterburrie 05 mei 2022
Het shirt dat Maradona droeg toen hij het mythische doelpunt maakte met de ‘hand van God’ moet €5 miljoen opbrengen – maar z’n dochter zegt dat het verkeerde shirt wordt geveild Barnaby Lane 07 apr 2022
Een iconische hoed van Melania Trump kan alleen met crypto worden gekocht – maar de biedingen zijn laag door de cryptocrash Cheryl Teh 26 jan 2022
Een reusachtige blauwe saffier van 300 kilo, vermoedelijk een van de grootste ter wereld, wordt geveild en zal naar verwachting miljoenen opbrengen Cheryl Teh 14 dec 2021
Deze minuscule schets van Leonardo da Vinci van 7 bij 7 centimeter is geveild voor ruim €10 miljoen Cheryl Teh, Bob Heurman 09 jul 2021
Veilinghuis Sotheby’s accepteert cryptobetalingen voor een diamant van $15 miljoen Sophie Kiderlin, Business Insider Nederland 22 jun 2021