Business Insider Nederland

Jeroen de Boer, hoofdredacteur/editor-in-chief (jeroen.deboer@businessinsider.nl)

T 020 – 820 26 14

Redactie

Lisa Boerop (lisa.boerop@businessinsider.nl)

Lorraine Marlisa (lorraine.marlisa@businessinsider.nl)

Herwin Thole (herwin.thole@businessinsider.nl)

T 020 – 820 26 12

e-mail redactie: redactie@businessinsider.nl

Medewerkers: Arjan Meesterburrie, Koen Verhelst, Jasperien van Weerdt

Business Insider  US

Editor-in-Chief: Alyson Shontell

Sales

Stefan Smit, commercial director
stefan.smit@businessinsider.nl

Silvana Naipal
silvana.naipal@businessinsider.nl

Els van Asseldonk
els.vanasseldonk@businessinsider.nl

Chantal de Rooy, projectmanager
chantal.derooy@businessinsider.nl

T 020 – 820 26 16

Kantoren

Business Insider Nederland
Panamalaan 3B
1019 AS Amsterdam

Business Insider Headquarters
150 Fifth Avenue, 8th Floor
New York, NY 10011

Business Insider West Coast
77 Geary Street
San Francisco, CA 94108

Business Insider Europe Ltd.
2-4 Great Eastern Street, 2nd Floor
London, EC2A 3NW

 

Businessinsider.nl is een uitgave van Z24 Media B.V.; KvK: 34287125.