Business Insider Nederland

Jeroen de Boer, hoofdredacteur/editor-in-chief (jeroen.deboer@businessinsider.nl)

T 020 – 820 26 14

Redactie

E-mail redactie: redactie@businessinsider.nl

T 020 – 820 26 12

Lisa Boerop (redacteur lifestyle & ondernemen, lisa.boerop@businessinsider.nl)

Lorraine Marlisa (redacteur personal finance, lorraine.marlisa@businessinsider.nl)

Herwin Thole (redacteur tech & startups, herwin.thole@businessinsider.nl)

Els van Asseldonk (redacteur, els.vanasseldonk@businessinsider.nl)

Medewerkers: Arjan Meesterburrie, Koen Verhelst, Jasperien van Weerdt

Business Insider US

Editor-in-chief: Alyson Shontell

Sales

Stefan Smit, commercial director
stefan.smit@businessinsider.nl

Silvana Naipal, manager agency & yield
silvana.naipal@businessinsider.nl

Chantal de Rooy, projectmanager
chantal.derooy@businessinsider.nl

Marjolein de Bruijn, projectmanager
marjolein.debruijn@businessinsider.nl

T 020 – 820 26 16

Kantoren

Business Insider Nederland
Spaklerweg 53
1114 AE Amsterdam

Business Insider Headquarters
150 Fifth Avenue, 8th Floor
New York, NY 10011

Business Insider West Coast
77 Geary Street
San Francisco, CA 94108

Business Insider Europe Ltd.
2-4 Great Eastern Street, 2nd Floor
London, EC2A 3NW

 

Businessinsider.nl is een uitgave van Z24 Media B.V.; KvK: 34287125.