Business Insider Nederland

Redactie

E-mail redactie: redactie@businessinsider.nl

T 020 – 820 26 12

Jeroen de Boer, hoofdredacteur/editor-in-chief (jeroen.deboer@businessinsider.nl)

Lisa Boerop (redacteur lifestyle & ondernemen, lisa.boerop@businessinsider.nl)

Lorraine Marlisa (redacteur personal finance, lorraine.marlisa@businessinsider.nl)

Herwin Thole (redacteur tech & startups, herwin.thole@businessinsider.nl)

Gyurka Jansen, product manager (gyurka.jansen@businessinsider.nl)

Medewerkers: Arjan Meesterburrie, Jasperien van Weerdt

Sales

Stefan Smit, commercial director
stefan.smit@businessinsider.nl

Silvana Naipal, manager agency & yield
silvana.naipal@businessinsider.nl

Erik Touwslager, client partner
erik.touwslager@businessinsider.nl

Els van Asseldonk, creative lead BI Studios
els.vanasseldonk@businessinsider.nl

Marjolein de Bruijn, projectmanager
marjolein.debruijn@businessinsider.nl

Rachelle Weiler, projectmanager
rachelle.weiler@businessinsider.nl

T 020 – 820 26 16

Kantoor

Business Insider Nederland
Spaklerweg 53
1114 AE Amsterdam

Businessinsider.nl is een uitgave van Z24 Media B.V.; KvK: 34287125.