Business Insider Nederland

Redactie

E-mail redactie: redactie@businessinsider.nl

T 020 – 820 26 12

Jeroen de Boer, hoofdredacteur/editor-in-chief
jeroen.deboer@businessinsider.nl

Lorraine Marlisa, redacteur personal finance
lorraine.marlisa@businessinsider.nl

Herwin Thole, redacteur tech & strategie
herwin.thole@businessinsider.nl

Alina Borovitskaya, redacteur
alina.borovitskaya@businessinsider.nl

Gyurka Jansen, product manager
gyurka.jansen@businessinsider.nl

Medewerkers: Arjan Meesterburrie, Jasperien van Weerdt

Sales

Stefan Smit, commercial director
stefan.smit@businessinsider.nl

Silvana Naipal, manager agency & yield
silvana.naipal@businessinsider.nl

Els van Asseldonk, creative lead BI Studios
els.vanasseldonk@businessinsider.nl

Marjolein de Bruijn, projectmanager
marjolein.debruijn@businessinsider.nl

Rachelle Weiler, projectmanager
rachelle.weiler@businessinsider.nl

T 020 – 820 26 16

Kantoor

Business Insider Nederland
Spaklerweg 53
1114 AE Amsterdam

Businessinsider.nl is een uitgave van Z24 Media B.V.; KvK: 34287125.

Social Media

Business Insider Nederland op LinkedIn: linkedin.com/company/business-insider-nederland
Business Insider op Facebook: facebook.com/businessinsidernederland
Business Insider op Twitter: twitter.com/binederland
Business Insider op Instagram: instagram.com/businessinsidernl/