Business Insider Nederland

Rik Ruts, managing director (rik.ruts@businessinsider.nl)

Redactie

E-mail redactie: redactie@businessinsider.nl

T 020 – 820 26 12

Jeroen de Boer, hoofdredacteur/editor-in-chief (jeroen.deboer@businessinsider.nl)

Lisa Boerop (redacteur lifestyle & ondernemen, lisa.boerop@businessinsider.nl)

Lorraine Marlisa (redacteur personal finance, lorraine.marlisa@businessinsider.nl)

Herwin Thole (redacteur tech & startups, herwin.thole@businessinsider.nl)

Medewerkers: Arjan Meesterburrie, Jasperien van Weerdt

Gyurka Jansen, product manager
gyurka.jansen@businessinsider.nl

Sales

Stefan Smit, commercial director
stefan.smit@businessinsider.nl

Silvana Naipal, manager agency & yield
silvana.naipal@businessinsider.nl

Erik Touwslager, client partner
erik.touwslager@businessinsider.nl

Els van Asseldonk, creative BI Studios
els.vanasseldonk@businessinsider.nl

Chantal de Rooy, projectmanager
chantal.derooy@businessinsider.nl

Marjolein de Bruijn, projectmanager
marjolein.debruijn@businessinsider.nl

T 020 – 820 26 16

Kantoren

Business Insider Nederland
Spaklerweg 53
1114 AE Amsterdam

Business Insider Headquarters
150 Fifth Avenue, 8th Floor
New York, NY 10011

Business Insider West Coast
77 Geary Street
San Francisco, CA 94108

Business Insider Europe Ltd.
2-4 Great Eastern Street, 2nd Floor
London, EC2A 3NW

 

Businessinsider.nl is een uitgave van Z24 Media B.V.; KvK: 34287125.