Muller gaf aan tevreden te zijn over de ontwikkelingen bij Saab in het vierde kwartaal en de positieve trend. ,,De verkopen nemen kwartaal op kwartaal toe”, zo constateerde Muller. ,,Daarnaast komen er twee nieuwe modellen op de markt dit jaar”, voegde hij daaraan toe.
De Zweedse autofabrikant Saab verkocht in het vierde kwartaal flink meer auto’s dan in dezelfde periode een jaar geleden: 11.448. Over heel het jaar kwam het aantal verkochte wagens uit op 31.696 bij een totale productie van 32.048.
Niet tevreden
Over heel 2010 bekeken is Muller niet tevreden over het resultaat. ,,Ik had er 50.000 willen maken. Mijn targets heb ik dus niet gehaald en dat is, als bestuursvoorzitter, jammer”, zo zei hij.
Saab-moederbedrijf Spyker heeft nog steeds een negatief eigen vermogen, bevestigde Muller verder. Dat heeft volgens hem geen gevolgen. ,,Er is geen maatregel vereist, we komen niet op het strafbankje”. Op dit moment is er volgens de topman ook geen emissie noodzakelijk. ,,We kunnen gewoon opereren en hebben geld op de bank”.
Dit artikel is oorspronkelijk verschenen op z24.nl