Volgens ING heeft Aalberts een dusdanig uitgebalanceerde blootstelling aan verschillende markten, dat zwaktes in de ene branche (bijvoorbeeld op de Franse automarkt en de Nederlandse, Spaanse en Italiaanse bouwmarkten) gecompenseerd worden door andere gebieden (zoals de Amerikaanse bouwmarkt en de luchtvaartsector).

Rabobank verwacht wel een omzetdaling voor de tak Industrial Services, maar dat wordt goedgemaakt door verdere groei in de divisie Flow Control.

Gemiddeld gaan analisten, gepeild voor AFN, uit van een omzetstijging met 4,7 procent tot 2,03 miljard euro. De nettowinst zou 3,8 procent hoger uitkomen op 136 miljoen euro terwijl de operationele winst (ebita) met 5,3 procent zou kunnen stijgen tot 220 miljoen euro.

Dit artikel is oorspronkelijk verschenen op z24.nl