Het Openbaar Ministerie verdenkt een bankier van ABN Amro Clearing Bank van witwassen en belastingfraude. Het zou gaan om privé-activiteiten van de man die procuratiehouder is van dit bankonderdeel.
Dat meldt Het Financieele Dagblad dinsdag.
Volgens de krant heeft het OM voor 5 miljoen euro beslag gelegd op persoonlijk onroerend goed van de man. Ook is voor 4,6 miljoen euro beslag gelegd op bezittingen van een Antilliaanse bv die van de verdachte zou zijn. De betrokkene, de 52-jarige Willem V., zou ook een rol hebben gespeeld bij Partrust, het piramidefonds dat beleggers misleidde.
ABN Amro zegt tegenover het FD dat de man inmiddels ontslagen is. Volgens de bank vonden de nevenactiviteiten van de man ‘buiten het zicht van de bank’ plaats.
Dit artikel is oorspronkelijk verschenen op z24.nl