Ruim een halfuur voor de opening duidde de future op de Dow-Jonesindex op een koers die 0,7 procent hoger ligt dan het slot van maandag. De S&P 500 en de Nasdaq-index starten naar verwachting met een winst van respectievelijk 0,9 procent en 1,0 procent.

De Amerikaanse verzekeringsreus AIG beslist deze week wat er met zijn Aziatische tak AIA gebeurt. Een beursgang lijkt de meest logische optie, zo stellen bronnen. AIG heeft geld nodig om de steun van de Amerikaanse overheid terug te betalen.

Intel

Dinsdagavond nabeurs worden de tussenresultaten van chipfabrikant Intel bekend. Later in de week kijken beleggers uit naar de kwartaalcijfers van onder meer JPMorgan Chase en General Electric.

De Dow-Jonesindex eindigde maandagavond met een winst van 0,2 procent op 10.216,27 punten, de S&P 500-index steeg 0,1 procent naar 1078,75 punten en de Nasdaq-index won 2198,36 procent op 2198,36 punten.

Dit artikel is oorspronkelijk verschenen op z24.nl