Wessanen zal woensdag voor het openen van de beurs openheid van zaken geven over het tweede kwartaal. In de consensus is nog geen rekening gehouden met boekverliezen op de verkoop van onderdelen. Vrijdag nog maakte het concern bekend met verlies de Britse tak van Tree of Life te hebben verkocht.

,,Wessanen zit nog steeds in de opbouw- en herinvesteringsmodus”, stelden analisten Gerard Rijk en Marco Gulpers van ING in een note. De marktkenners zien wel een langzaam herstel op onderliggende basis, maar verwachten dat de nieuwe strategie pas in 2012 wordt omgezet in bewezen (financiële) resultaten.

Dochter ABC

Analisten hopen verder nieuws te krijgen over de verkoop van dochter ABC. Dit onderdeel staat al enige tijd in de etalage. De marktkenners verwachten niet dat het bedrijf met een concrete financiële verwachting voor (de rest van) 2011 zal komen.

Dit artikel is oorspronkelijk verschenen op z24.nl