De vrije val van het aandeel Imtech op de Amsterdamse effectenbeurs kwam ook donderdag niet ten einde. In de ochtendhandel kelderde de koers opnieuw circa 10 procent. Daarmee werd het laagste niveau bereikt in bijna 10 jaar tijd.

Imtech noteerde donderdag rond 10.30 uur 10 procent in de min op 6,18 euro. Dat is de laagste koers sinds december 2003. Aan het begin van dit jaar was het aandeel nog bijna 28,50 euro waard.

Imtech is dit jaar in zwaar weer gekomen door een omvangrijke fraudezaak in Duitsland en Polen. De technisch dienstverlener bracht daarover eerder deze week een onderzoeksrapport naar buiten, tegelijkertijd met de resultaten van het eerste kwartaal. In die periode boekte het bedrijf onder meer door de kosten van het onderzoek en de eerder aangekondigde reorganisatie een nettoverlies van 59,6 miljoen euro.

Dit artikel is oorspronkelijk verschenen op z24.nl