Homburg heeft een vergunning van de Autoriteit Financiële Markten (AFM) gekregen voor Geneba Properties, het vastgoedfonds dat voortkomt uit Homburg.

Geneba staat voor de landen waar het fonds panden bezit: Duitsland, Nederland en de Baltische staten. De vergunning van de toezichthouder is gegeven ,,op grond van de Nederlandse regels ter uitvoering van de Europese richtlijn inzake beheerders van alternatieve beleggingsinstellingen”.

Homburg denkt nu dat de uitvoering van het herstructureringsplan in de komende weken zal plaatsvinden. ,,Het grootste gedeelte van de voor implementatie benodigde documenten zijn zo goed als klaar”, aldus het bedrijf. Desondanks kan niet met zekerheid worden aangegeven of deze implementatie niet verder vertraging oploopt.

Dit artikel is oorspronkelijk verschenen op z24.nl